Hakkımızda

Bidoludünya Hakkında.


Birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla,Bidoludünya kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor. Sosyal grupların etkileşimini teşvik eden, sonradan toplu satın alma fırsatına dönüşen bir sinerji yaratan bidoludünya, kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile milyonlarca üyesi ve işbirliği yaptığı binlerce kurum için eşsiz değerler yaratıyor. Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan bidoludünya, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce kuruma ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir test platformu sunuyor..

Bidoludünya'da kimler yer alır?

Bidoludünya'da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir.Bidoludünya, başta Bursa olmak üzere, Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde, tatil mekanlarında ve birçok alışveriş kategorisinde üyelerine yaşadıkları şehrin ilgi çekici aktivitelerini, yeme-içme mekanlarını, spor ve güzellik merkezlerini, kültür-sanat etkinliklerini, eğlence mekanlarını ya da özel ürünleri deneme fırsatı sunar. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir..

Bidoludünyanın 'nın amacı nedir?

Bidoludünya, işbirliği yaptığı işletmeler için sadık müşteri portföyü oluştururken onlara aynı zamanda yeni müşteriler kazandırmayı, üyelerinin eşsiz deneyimleri keyifle tecrübe etmesini ve tüm bunların sonunda üyeleri ve işletmeler arasında uzun bir dostluğun mimarı olmayı hedefliyor.

* Aracı niteliğine haiz bidoludünya, Kullanıcı ile İşletme'nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı olmayıp, İşletme tarafından sağlanacak hizmetler Bidoludünya;nın taahhüt ve garantisi altında değildir. Bidoludünya İnternet Hizmetleri İletişim Organizasyon Tanıtım ve Pazarlama  Vergi Dairesi:Osmangazi Vergi No
:4080059401

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.